ru ua

Рада продовжила мораторій на продаж сільгоспземель

Рада продовжила мораторій на продаж сільгоспземель Фото: ВРУ (УНІАН)

За відповідні зміни проголосували 236 нардепів

Верховна Рада України продовжила мораторій на продаж сільськогосподарських земель. Відповідне рішення прийнято сьогодні на вечірньому пленарному засіданні Ради, передає кореспондент РБК-Україна.

За закон проголосували 236 народних депутатів.

Так, законом внесено зміни до пунктів 14 і 15 розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України, згідно з яким продовжено дію мораторію на купівлю-продаж і відчуження іншими способами земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Також продовжено дію мораторію на внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до набрання чинності закону про обіг земель сільськогосподарського призначення, але не раніше ніж до 1 січня 2019 року".

За діючими нормами мораторій встановлений "до набрання чинності закону про обіг земель сільськогосподарського призначення, але не раніше 1 січня 2018".

Нагадаємо, сьогодні, 7 грудня, Верховна Рада України прийняла закон №7277 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості по сплаті аліментів".