Рада закликала іноземні парламенти не спостерігати за виборами в Держдуму РФ в Криму

НовиниПолітика    08.09.2016 - 12:15
Фото: Верховна Рада України
Фото: Верховна Рада України

Крім того, Рада закликає міжнародну спільноту не визнавати вибори на окупованому півострові

Народні депутати підтримали за основу та в цілому проект постанови №5075 "Звернення Верховної Ради України до парламентів іноземних держав, парламентських асамблей і міжнародних організацій щодо проведення виборів до Державної Думи Російської Федерації на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим". За документ проголосували 269 народних депутатів, передає кореспондент РБК-Україна.

Зокрема, українські парламентарі закликають іноземних колег і міжнародні організації утриматися від участі у спостереженні за ходом виборів в Держдуму Росії 18 вересня на території окупованого Криму.

Рада також просить не визнавати вибори в Держдуму в Криму.

Підкреслюється, що стосовно всіх іноземців, які здійснять візит у Крим для участі у спостереженні за виборами українські правоохоронці відкриють кримінальні провадження за фактом порушення правил в'їзду на тимчасово окуповану територію.

Нардепи також звертаються до іноземних парламентів з закликом опублікувати офіційні заяви в нелегітимності визнання виборів у Держдуму РФ в Криму.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що майбутні вибори в Державну думу Росії будуть нелегітимними тому що вони відбуваються на території окупованого Криму.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Рада планує скасувати обов'язкове використання печаток на офіційних документах Нардеп Богдан увійшов до фракції "Батьківщина"
On Top