Рада планує скасувати ліцензії на імпорт та експорт алкоголю і тютюну

Рада планує скасувати ліцензії на імпорт та експорт алкоголю і тютюну
Фото: Верховна Рада

Проект закону підтримали 232 нардепа

Верховна Рада України (ВРУ) планує відмінити ліцензії на право імпорту, експорту алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Відповідний проект закону №2498а "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення дозвільних процедур у сфері зовнішньоекономічної діяльності" у першому читанні за основу підтримали 232 депутата ВРУ , передає кореспондент РБК-України.

Зокрема, Рада планує відмінити ліцензії на право імпорту, експорту алкогольних напоїв та тютюнових виробів; ліцензії на імпорт та експорт спирту коньячного і плодового.

Крім того, пропонується скасувати норму, яка передбачає, що ліцензування експорту (імпорту) матриць, обладнання та сировини для їх виробництва здійснюється з урахуванням вимог законодавства з питань виробництва, експорту (імпорту) дисків для лазерних систем зчитування відповідно до процедури видачі ліцензій.

Разом з тим передбачається, що оптова торгівля на території України спиртом етиловим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим здійснюються за наявності ліцензії лише державними підприємствами (організаціями), спеціально уповноваженими на це Кабінетом Міністрів України.

Також проектом закону пропонується, що імпорт, експорт, відвантаження для реалізації магазинами безмитної торгівлі, оптова торгівля на території України алкогольними напоями та тютюнових виробами здійснюється за наявності у суб’єктів господарювання усіх форм власності ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Нагадаємо, раніше Міністерство економічного розвитку і торгівлі України прийняв нові правила надання ліцензій на туроператорську діяльність.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся