Рада скасувала скорочення складу органів прокуратури

НовиниСуспільство    07.12.2017 - 12:49
Фото: Лариса Сарган (facebook.com/LarysaSargan)
Фото: Лариса Сарган (facebook.com/LarysaSargan)

За відповідне рішення проголосували 229 нардепів

Верховна Рада України скасувала рішення про скорочення складу органів прокуратури. Про це повідомила прес-секретар генпрокурора України Юрія Луценка Лариса Сарган Facebook.

"Генеральний прокурор України Юрій Луценко вітає рішення Верховної Ради України про скасування скорочення чисельного складу органів прокуратури і вважає це дійсно державною позицією", - повідомила Сарган.

Зазначено, що 229 нардепів проголосували за основу та в цілому за проект закону про внесення змін до закону України "Про прокуратуру" (щодо оптимізації чисельності працівників органів прокуратури).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Євросоюз вважає, що Генеральна прокуратура України підриває роботу Національного антикорупційного бюро України та сприяє зниженню довіри серед українців до боротьби з корупцією.

"Публічне розкриття розслідування фактів корупції з боку Генеральної прокуратури істотно послаблює можливості Національного антикорупційного бюро проводити ефективні розслідування, а також підриває віру людей у можливість ефективної протидії корупції", - йдеться в заяві прес-секретаря ЄСЗД.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top