Рада відхилила законопроекти про забезпечення єдності судової практики

Народі депутати не підтримали у першому читанні законопроект № 3356 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення єдності судової практики"

Народі депутати не підтримали у першому читанні законопроект № 3356 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення єдності судової практики". За відповідне рішення проголосували 115 депутатів.

Альтернативні законопроекти у першому читанні підтримали ще менше депутатів.

Так, за законопроект № 3356-2 у першому читанні проголосували 64 народні обранці, за законопроект № 2203 проголосували 45 нардепів, за проект закону № 2203-1 - 111 парламентарів.

Пропозицію про направлення цих документів на доопрацювання і комітет для підготовки на повторне перше читання підтримали 178 нардепів. Таким чином всі ці проекти законів були відхилені парламентом.

Всі законопроекти мають на меті вдосконалення окремих положень, що регламентують правовий статус та організацію роботи Верховного суду України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся