Рада відхилили законопроекти про Національне бюро антикорупційних розслідувань

Народні депутати не підтримали у першому читанні і в цілому законопроекти № 4780 та № 4780-1 про Національне бюро антикорупційних розслідувань.

Народні депутати не підтримали у першому читанні і в цілому законопроекти № 4780 та № 4780-1 про Національне бюро антикорупційних розслідувань. За відповідне рішення проголосували лише 93 та 105 нардепів відповідно при мінімально необхідних 226 голосах.

Як заявив голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, ці законопроекти були відхилені у зв'язку з тим, що профільний комітет напрацював об'єднавчий законопроект про Національного бюро антикорупційних розслідувань.

"Я даю доручення профільному комітеті підготувати інтегральний закон, що стосується Національного бюро антикорупційних розслідувань", - заявив Турчинов.

Він зазначив, що цей інтегральний закон буде розглянутий на вечірньому засіданні Ради сьогодні о 16:00.

Також нардепи перенесли на вечірнє засідання Ради голосування за законопроект № 4284а "Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014 - 2017 .

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся