Рада відмовилася проводити парламентські слухання про екологічні проблеми видобутку сланцевого газу в Україні

Вівторок 19 березня 2013 16:30

Верховна Рада України (ВР) відмовилася проводити парламентські слухання на тему "Екологічні проблеми видобутку сланцевого газу в Україні". "За" відповідний проект постанови № 2030 проголосував лише 161 народний депутат з мінімально необхідних 226. 

"За" проект постанови проголосував 71 нардеп від фракції "Батьківщина", 33 депутати від фракції "Удар", 34 - "Свобода", 13 - Партії регіонів і 10 позафракційних. КПУ участі в голосуванні не брали.

Планувалася призначити слухання на 20 березня 2013 р.

Відзначимо, раніше, голова комітету ВР з екологічної політики, народний депутат від фракції "Свобода", ініціатор проекту постанови Ірина Сех звернулася до Генерального прокурора з поданням про порушення прав народних депутатів в частині не надання інформації про угоду з видобутку сланцевого газу.

"Уряд підписав договір з "Надра Юзівська" і Shell на видобуток сланцевого газу в Україні. Як депутат, я направила запит на надання тексту угоди ... Ми наполягаємо на тому, що ця угода кулуарна, вона не відповідає інтересам українського народу", - заявила Сех.

Читайте також: Ізюмська райрада скасувала своє рішення опротестувати видобуток сланцевого газу на території району.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся