Рада відмовилася вжити додаткових заходів щодо збереження фундаменту Десятинної церкви

Середа 05 жовтня 2011 14:07

Народні депутати під час пленарного засідання 5 жовтня відмовилася прийняти проект постанови № 9128 від 9 вересня 2011 ініційований народними депутатами від фракції НУ-НС Ярославом Джоджиком та Юрієм Костенко про деякі заходи, спрямовані на збереження об'єкта культурної спадщини національного значення "Місто Володимира - дитинець стародавнього Києва з фундаментами Десятинної церкви ". За ухвалення проекту постанови проголосували 164 депутати з мінімально необхідних 226.

Проектом постанови пропонувалося вжити невідкладних заходів, спрямованих на збереження, належне утримання та використання згідно з законом об'єкта культурної спадщини національного значення "Місто Володимира - дитинець стародавнього Києва з фундаментами Десятинної церкви", у тому числі на припинення проведення будівельних або інших робіт, які можуть призвести до порушення режиму використання та охорони культурної спадщини національного значення.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся