Рада не погодилася спростити процедуру реєстрації лікарських засобів в Україні

Народні депутати України не підтримали урядовий законопроект № 2495 про внесення зміни до статті 9 закону України "Про лікарські засоби" щодо державної реєстрації лікарських засобів". За відповідне рішення проголосували 203 народних депутати, проти - 14, утрималися 68 депутата.

Народні депутати України не підтримали урядовий законопроект № 2495 про внесення зміни до статті 9 закону України "Про лікарські засоби" щодо державної реєстрації лікарських засобів". За відповідне рішення проголосували 203 народних депутати, проти - 14, утрималися 68 депутата.

Крім того, 195 голосами депутати відмовилися направити даний законопроект на повторне перше читання. Таким чином, законопроект знято з розгляду ВР.

Як заявила з трибуни ВР співдоповідач з законопроекту - голова комітету ВР з питань охорони здоров'я, народній депутат від Партії регіонів Тетяна Дмитрівна, даний законопроект передбачає спрощення процедурі реєстрації лікарських засобів, та зменшення кількості документів для такої реєстрації.

Зокрема, пропонувалося скасувати вимогу під час державної реєстрації лікарських засобів, які містять об'єкти інтелектуальної власності, подавати засвідчену копію патенту або ліцензії, якою дозволяється виробництво та продаж зареєстрованого лікарського засобу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся