Рада виключила з повноважень Держлікслужби розгляд справ про адмінпорушення

НовиниМедицина    02.11.2016 - 12:33
Фото: Верховна Рада України
Фото: Верховна Рада України

Відповідний законопроект підтримали 233 депутата ВР

Верховна Рада України підтримала за основу та в цілому законопроект №455 "Про внесення зміни до статті 244-8 Кодексу України про адміністративні правопорушення". За документ з другого разу проголосували 233 нардепи (спочатку 224 парламентаря), передає кореспондент РБК-Україна.

Так, відповідно до статті 2444 КУпАП центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів, розглядає справи про адміністративні правопорушення, пов'язані з порушенням законодавства про захист прав громадян-споживачів, в тому числі щодо випуску у продаж продукції з порушенням вимог щодо медичних попереджень споживачів тютюнових виробів.

На підставі цього з метою недопущення дублювання повноважень зазначених центральних органів виконавчої влади передбачається виключити повноваження Державної служби України з лікарських засобів щодо розгляду справ про адміністративні правопорушення за статтею 1682 КУпАП.

Нагадаємо, парламент підтримав за основу законопроект №4074 "Про внесення змін до статті 9 Закону України "Про лікарські засоби" (щодо доступу до результатів доклінічного вивчення та клінічних випробувань лікарських засобів)". За документ проголосували 272 парламентаря.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top