ru ua

Працівник прокуратури на блокпосту надав паспорт бойовика ДНР "помилково", - Аброськін

Працівник прокуратури на блокпосту надав паспорт бойовика ДНР "помилково", - Аброськін Фото: глава Нацполіції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін

За його словами, документи бойовика він використовував для проїзду через "блокпости ДНР"

Затриманий в суботу, 13 серпня, на КПВВ "Новотроїцьке" працівник прокуратури стверджує, що надав паспорт бойовика ДНР "помилково". Про це повідомив глава Нацполіції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін на сторінці Facebook.

"Цікавий випадок. Сьогодні на КПВВ "Новотроїцьке" чоловік, 1977 року народження, пред'явив паспорт громадянина України. Співробітники поліції перевірили по розшуковим базам і встановили, що це - бойовик ДНР на прізвисько "Кабан". Цей громадянин злякався і... пред'явив інший паспорт громадянина України на інше прізвище. І представився співробітником української прокуратури", - написав він.

За словами Аброськіна, чоловік насправді є чинним співробітником прокуратури.


"Повертався з окупованого бойовиками Донецька і "помилково" (його слова) на нашому посту пред'явив паспорт бойовика, який перебуває в оперативному розшуку. Знову ж таки з його слів - використовував документи "Кабана" для проїзду через "блокпости ДНР", - пояснив глава Нацполіції в Донецькій області.

Він також повідомив, що розшук справжнього бойовика на прізвисько "Кабан" триває.

Нагадаємо, у Донецькій області на блокпосту затримали працівника прокуратури.