ru ua

В роботі Skype стався глобальний збій

В роботі Skype стався глобальний збій Фото: Skype (flickr.com ross)

Збій в роботі сервісу торкнувся десятки країн у Європі та Азії

У роботі Skype стався глобальний збій, що торкнувся десятки країн у Європі та Азії. Про це свідчать дані сервісу Downdetector, який моніторить доступність онлайн-додатків.

Так, з проблемами зіткнулися користувачі в Японії, Індії, Україні, Білорусії, Італії, Франції, Іспанії, Німеччини, Чехії, Румунії, Болгарії, на Мальті, Росії та інших країнах.

За інформацією користувачів, у багатьох не надсилаються повідомлення, або вони дуже довго йдуть до одержувача, повільно завантажуються, виникає плутанина зі статусами співрозмовників.

В роботі Skype стався глобальний збій

Фото: скріншот карти збоїв (downdetector.co.uk)

У агрегаторі даних Downdetector стверджується, що більше половини всіх зареєстрованих проблем (59 %) зі Skype на даний момент пов'язані з тим, що користувачі не мають доступу до служби.

Між тим, проблемні відео і голосові дзвінки складають близько 11%, а можливість відправлення та отримання повідомлень становить 29%.

Відзначимо, в червні користувачі Skype вже стикалися з проблемами в роботі сервісу. Так, вони не могли надсилати або отримувати повідомлення, деякі користувачі бачили чорну смугу, яка говорить про те, що груповий виклик триває. Тоді на усунення проблеми знадобилося близько 2 днів.

Нагадаємо, 20 червня 2017 року у роботі Skype стався глобальний збій. Згідно карті Downdetector, збій в роботі Skype фіксувався у частини користувачів Європи.