Рабінович заявив, що не буде голосувати за зняття недоторканності з Лозового

НовиниПолітика    22.06.2017 - 15:02
Фото: Вадим Рабінович
Фото: Вадим Рабінович

За словами Рабіновича, "ситуація з Лозовим відкрита для всіх"

Подання на зняття депутатської недоторканності з народного депутата від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Андрія Лозового — частина великої політичної гри. Про це заявив в ефірі телеканалу NewsOne народний депутат, голова підкомітету Верховної Ради з прав людини і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович.

Зокрема, депутат наголосив, що не буде за це голосувати. "Я послідовно голосував за абсолютно всіх корупціонерів, будь-яких, кого пропонувала Генеральна прокуратура, тому що я вважаю, що очищення влади сьогодні питання номер один. Я буду голосувати за тих хлопців, яких затримало НАБУ, буду голосувати за всіх, крім Лозового", — сказав парламентарій.

Рабінович пояснив своє рішення: "Я досить багато розумію в політиці, і хочу вам сказати наступне: кілька днів тому зустрічалися президент і глава Радикальної партії Ляшка. Після цього днями на голосуваннях щодо змін у системі судочинства, що я вважаю взагалі злочинною річчю — жодного голосу не дали "радикали". Зараз треба голосувати за пенсійну реформу і продаж землі. Бути гравцями в цій "піддавалочкі", коли Генпрокуратура потребу голосування буде зносити, а ми будемо як Попка-Дурак за них голосувати — в житті цього не буде", — заявив нардеп.

За словами Рабіновича, "ситуація з Лозовим відкрита для всіх": "Всі прекрасно знають про зустріч Порошенка з Ляшком, і про 12 послідовних голосувань "радикалів" проти Порошенка. А не те, що сьогодні вони відкрито дійсно стали на бік критики влади, їх ставлять у стійло, а допомагати ставити в стійло я не просто не буду — я буду агітувати всіх інших ні в якому разі не голосувати за Лозового".

При цьому Рабінович додав, що по інших політиках, як і раніше готовий голосувати. "Я буду голосувати за Довгого, я буду голосувати, тому що кожен з них вже сказав: "Будь ласка, дайте нам можливість показати свою чесність". Показуйте. Але що стосується Лозового — це абсолютно інша ситуація. Це політичні ігри. Ви Лозового вже один раз давали вже давали Мосійчука, потім відкликали, домовлялися. Ми не повинні бути учасниками цієї гри", — заявив він.

Він також висловив своє бачення ситуації: "Якщо у вас були якісь претензії, які ви пред'явили, а потім відкликали, і у вас щось сталося — добре, давайте проголосуємо за землю і за пенсійну реформу, а потім вносите Лозового. І будемо розмовляти. А не зараз, перед головними голосуваннями ставити в позу одну з головних фракцій, яка їх критикує", — резюмував Рабінович.

Нагадаємо, спікер ВР Андрій Парубій направив отримані від Генпрокуратури подання на притягнення до кримінальної відповідальності п'ятьох нардепів в регламентний комітет парламенту. Мова йде про притягнення Євгенія Дейдея, Олеся Довгого, Андрія Лозового, Борислава Розенблата та Максима Полякова.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top