Рабінович: Україна потребує зміни політичної еліти

Новини Політика 17.04.2018 - 09:37
Фото: Вадим Рабінович (прес-служба Вадима Рабіновича)
Фото: Вадим Рабінович (прес-служба Вадима Рабіновича)

На думку Рабіновича, нинішні політики не можуть керувати країною

Україна потребує зміни політичної еліти, адже нинішні політики вже не раз доводили, що вони не можуть керувати країною, а здатні лише вганяти в бідність власний народ і "пиляти" бюджет, тому на наступних виборах голосувати треба за тих, хто "не влаштовував пожежі у власному будинку". Таку думку висловив народний депутат і лідер партії "За життя" Вадим Рабинович в ефірі на телеканалі "112 Україна".

"Кожен політик, який був при владі в Україні, говорить, що він – чесний і доклав максимум зусиль для поліпшення стану справ у країні. Вони всі були по п'ять разів міністрами і двічі прем'єрами. І кожен говорить, мовляв, я не крав, у мене все було чудово. Але в результаті виявилося, що все розкрадено – і держава лежить в руїнах, а люди бідні, тікають з країни. Очевидно, що потрібно міняти старе, проворовавшееся покоління на нових політиків, які не влаштовували пожежі у власному будинку", – упевнений парламентарій.

Він заявив, що можна голосувати за співаків, коміків, артистів і боксерів, футболістів, але не слід голосувати просто за "хорошу людину", варто спершу ознайомитися з передвиборчою програмою депутата.

"Українцям слід зробити свій вибір на користь не просто хорошої людини, а ознайомитися з його передвиборною програмою, і пам'ятати, що нам потрібно відроджувати економіку, а також подумати, чи зможе він її втілити. Треба розуміти, що ця добра людина буде змушений будувати країну після випаленого поля, займатися економікою, а не тільки співати або танцювати. Я не був ні в "Регіонах", ні в "Наших Українах", ні в "ЗаЇЖУ" або "проти їжі", тому схильний вважати себе молодим політиком", – підкреслив народний депутат.

Він зазначив, що прийшов у політику, коли зрозумів, що Україну треба рятувати, – і його політична сила знає, як це зробити.

"Я нова людина в політиці, який ніколи не прагнув у цей вир циніків. Але я зробив цей крок, коли зрозумів, що біля керма країни стоять непрофесіонали, що треба рятувати країну, що у людей бажання не колись там, а зараз жити у процвітаючій і багатій країні, з динамічним розвитком, куди хочеться приїжджати і куди хочеться вкладати гроші, а не тікати звідси. Ми можемо змінити ситуацію – і я, і партія "За життя" знаємо, як це зробити! Дати податкові канікули бізнесу, позбавити його від тиску, розвивати "хай-тек", банківська справа, повернути тих, хто виїхав, дати роботу молоді, дати гідне утримання пенсіонерам, стати мостом між заходом і сходом України, побудувати "Швейцарію Східної Європи" – і на запуск всього цього треба буквально рік-два, а потім вже – підйом і прогрес!" – сказав Рабинович.