Рабінович просить європейців припинити стосунки з керівництвом Мінкульту України

НовиниПолітика    23.11.2016 - 16:09
Фото: Вадим Рабінович
Фото: Вадим Рабінович

Народний депутат, голова підкомітету Верховної Ради України з прав людини і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович опублікував відкрите звернення до керівників європейських інституцій Дональда Туска, Жан-Клода Юнкера, Мартіна Шульца, а також до керівників дипломатичних представництв країн Євросоюзу в Києві з приводу резонансної заяви міністра культури України Євгена Нищука. Відповідне звернення оприлюднив один з каналів.

Нагадаємо, раніше в прямому ефірі на телеканалі ICTV міністр заявив про відсутність "української генетики" у жителів південної, центральної та східної частини України, назвавши їх "завезеними людьми", що викликало справжню бурю в українському суспільстві. При цьому пізніше Нищук заявив, що "його неправильно зрозуміли".

Рабінович розцінив заяви Нищука як образу повноправних громадян України і спробу охарактеризувати їх як громадян "другого сорту", "недолюдей" і охарактеризував таку риторику як "людиноненависницьку, фашистську і як таку, що розпалює міжнаціональну ворожнечу".

У зв'язку з цим Рабінович закликав керівників євроінституцій і дипломатів припинити всі офіційні відносини з Міністерством культури та його керівником, а також виключити участь Нищука в будь-яких європейських заходах як на території України, так і на території країн об'єднаної Європи. Депутат також закликав європейські держави офіційно відреагувати на заяву міністра культури на рівні керівництва України.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top