Рабінович назвав "ганьбою" влади позицію України в рейтингу захищеності бізнесу

Рабінович назвав "ганьбою" влади позицію України в рейтингу захищеності бізнесу
Фото: Вадим Рабінович (прес-служба Вадима Рабіновича)

На думку Рабіновича, сьогодні Україна стала "суб'єктом гри найбільших світових держав"

75-я позиція України серед 80 країн у рейтингу найкращих країн світу, підготовленого американським журналом News and World Report, є "ганьбою" чиновників. Про це заявив народний депутат, лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович в ефірі авторської програми на телеканалі "112 Україна".

Парламентарій додав, що з таким низьким показником по вільному веденню бізнесу, радіти тому, що в загальному рейтингу Україна за рік піднялася на 4 пункти і посіла 69 місце, не доводиться.

"Я хочу акцентувати увагу на тому, за рахунок чого ми піднялися в цьому рейтингу. За рахунок того, що Україна опинилася в центрі світових явищ політичного характеру і сьогодні є точкою дотику багатьох великих західних і східних наддержав, вона посіла 33 місце за показником "сила держави". Не тому, що ми підняли імідж своєї держави, а просто по нашій впливовості за рахунок подій, що відбуваються в країні, маємо 33 місце. А ось по самому головному критерію – по вільному ведення бізнесу – ми зайняли 75 ганебне місце. І за рахунок цього середнє значення в загальному рейтингу вийшло 69 – плюс 4 позиції. Але я б цим не пишався, а засмутився, тому що якщо ми, велика, сильна країна, будемо пишатися тим, що наше значення виростає в світі не за рахунок бізнесу в нашій країні, не за рахунок процвітання нашої країни, не за рахунок того, що наші громадяни стали жити краще, а за рахунок того, що через нас сваряться великі країни, то краще б такого не було", – заявив політик.

На думку Рабіновича, рейтинг доводить, що сьогодні Україна стала "суб'єктом гри найбільших світових держав, і поки в нас дуже мало вірять".

"Тому я не сильно пишаюся цим 69 місцем, хоча і радий би з чимось хорошим нас привітати. Але саме цей рейтинг американського журналу доводить тільки одне – ми стали певним суб'єктом гри, і дуже мало поки в нас вірять. Найбільший американський журнал дає нам мінімум можливості для зростання, але зате говорить, що "ви тепер стали впливовими – через вас проходять світові нитки". Не треба нам такого", – переконаний парламентарій.

На його думку, Україні необхідно якомога швидше створити всі умови для розвитку вітчизняного бізнесу, особливо приділяючи увагу трьом секторам економіки: hi-tech, банкам і агрокомплексам.

"Економіка України переживає далеко не найкращі часи. У деяких господарських галузях ми є явними аутсайдерами, і інший світ нам не наздогнати. Але для того, щоб вибратися з економічної ями, ми повинні акцентувати увагу на роботі IT-компаній, банків і агрохолдингів. Це три стратегічних положення в програмі партії "За життя" – і як тільки ми переможемо на виборах, то відразу ж почнемо втілювати їх. Потрібен всього лише рік, щоб повернутися до вихідної позиції, а потім починати швидко рухатися до сильної, процвітаючої, незалежної, нейтральної України", – зазначив Рабінович.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся