Р.Крамаренко: Київ отримає 2,4 млрд грн субвенцій з держбюджету на Євро-2012

На підготовку до Євро-2012 значні кошти передбачені і в міському, і в державному бюджеті, тільки з держбюджету місто отримає 2,4 млрд грн субвенцій. Про це говорив на прес-конференції заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Руслан Крамаренко, повідомляє прес-служба КМДА.
"Щодо міського бюджету, то для покращення рівня благоустрою, видатки із загального фонду складуть 504,6 млн грн", - пояснив заступник голови КМДА, - "Ще 61,1 млн грн буде спрямовано зі спеціального фонду на капітальний ремонт об'єктів благоустрою та поповнення матеріальної бази комунальних підприємств. Для районних адміністрацій передбачені 60 млн грн на ремонт фасадів житлових будинків у 1,5 кілометровій зоні навколо НСК "Олімпійський". Також буде виділено 13,1 млн грн на забезпечення підготовки та перепідготовки у вищих навчальних закладах стюардів, волонтерів, працівників сфери обслуговування, медиків та правоохоронців".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся