Р.Дадлі і Т.Хейворд прибудуть сьогодні до Москви для зустрічі з І.Сечіним і російськими акціонерами ТНК-ВР

Майбутній виконавчий директор британської нафтової компанії ВР Роберт Дадлі і нинішній глава компанії Тоні Хейворд прибувають сьогодні до Москви, передає РБК з посиланням на Associated Press. За словами представника BP Володимира Буянова, мета візиту майбутнього голови компанії і його попередника полягає в тому, щоб представити Р.Дадлі уряду РФ у якості нового виконавчого директора ВР. Р.Дадлі і Т.Хейворд також зустрінуться з діловими партнерами, з огляду на важливість Росії для компанії.
Як повідомлялося раніше, в ході візиту Р.Дадлі і Т.Хейворд зустрінуться з віце-прем'єром РФ Ігорем Сечіним, який курирує питання паливно-енергетичного комплексу Росії, а також з російськими акціонерами ТНК-BP.
Нагадаємо, що Р.Дадлі керував ТНК-BP в 2003-2008 рр., до того як був зміщений з поста через конфлікт між британськими та російськими акціонерами компанії. Тоді представники консорціуму AAR ("Альфа-груп", Access Industries і "Ренова") заявляли, що Р.Дадлі в управлінні ТНК-BP переслідує тільки інтереси британської BP.
На кадрову перестановку у вищому керівництві ВР була змушена піти після великої критики на адресу Т.Хейворда з боку американської влади і громадськості через катастрофу в Мексиканській затоці.
Нафтова катастрофа біля узбережжя США почалася 20 квітня 2010 р. з вибуху метану на платформі Deepwater Horizon, яка перебувала під управлінням BP. Через два дні платформа затонула, а з пошкодженої свердловини на глибині 1,5 км почала витікати нафта. За час аварії у води Мексиканської затоки вилилося кілька мільйонів літрів нафти, що зробило цю аварію найбільшою нафтовою катастрофою в історії США.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся