П'ятницький: ЗВТ з ЄС передбачає процедури врегулювання суперечок в енергетичній сфері

Субота 29 жовтня 2011 11:26

Зона вільної торгівлі (ЗВТ) з ЄС передбачає процедури врегулювання суперечок в енергетичній сфері. Про це в інтерв'ю виданню "Дзеркало тижня. Україна" заявив урядовий уповноважений з питань євроінтеграції Валерій П'ятницький.

"(І ось), улюблене питання "Торгові відносини в енергетичній сфері". Тут є нюанси. Оскільки існують особливості енергетичних товарів з погляду життєзабезпечення людей і життєдіяльності економіки в цілому, то, окрім розділу "Врегулювання суперечок" для звичайних товарів, передбачений ще і спеціальний розділ "Врегулювання суперечок в енергетичній сфері". Тут прописані процедури, здійснювані в більш стислі терміни, передбачена відповідальність сторін. До речі, ні про які грошові компенсації, на яких європейці наполягали раніше, мова вже не йде, замість цього - зменшення привілеїв, що були", - відзначив П'ятницький.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся