ru ua

Путін заборонив ввезення продовольства з країн, які застосували санкції до РФ

Президент Російської Федерації (РФ) Володимир Путін підписав указ про заборону ввезення продовольства з країн, які застосували санкції до РФ.

Президент Російської Федерації (РФ) Володимир Путін (на фото) підписав указ про заборону ввезення продовольства з країн, які застосували санкції до РФ. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кремля.

"Протягом одного року з дня набрання чинності цього указу забороняється або обмежується здійснення зовнішньоекономічних операцій, що передбачають ввезення на територію Російської Федерації окремих видів сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства, країною походження яких є держава, яка прийняла рішення про введення економічних санкцій відносно російських юридичних та (або) фізичних осіб або яка приєдналася до такого рішення", - йдеться в указі Путіна, підписаному 6 серпня.

Крім того, Путін доручив російському уряду "визначити перелік видів сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства", що ввозиться з країн, які застосували санкції.

Крім цього, Президент РФ поставив завдання не допустити прискореного зростання цін на сільськогосподарську і продовольчу продукцію.

Нагадаємо, санкції до РФ застосували США, ЄС, Японія, Канада і Австралія.