Путін "всерйоз побоюється" нестабільності і заворушень в Росії, - ЦРУ

НовиниПолітика    21.09.2016 - 12:59
Фото: Володимир Путін
У РФ фонд Бібліотеки української літератури в Москві передадуть Центру слов'янських культур Директор розвідки США поклав відповідальність за кібератаки на Росію

Путін може перейти до ще більш жорсткого стилю правління

Президент Російської Федерації Володимир Путін "всерйоз побоюється" нестабільності і заворушень в Росії. Про це заявив глава підрозділу ЦРУ по спостереженню за Росією Пітер Клемент, повідомляє "Голос Америки".

Як повідомляється, Клемент припускає, що Путін, ймовірно, висуне свою кандидатуру на виборах в 2018 році і може перейти до більш жорсткого авторитарного правління, оскільки він "серйозно побоюється нестабільності і заворушень".

Зокрема, Клемент прокоментував повідомлення про можливу "велику реорганізацію" російських спецслужб, при якій відомства внутрішньої і зовнішньої розвідки об'єднаються в єдину організацію, в якій домінуватиме внутрішня спецслужба, Федеральна служба безпеки.

"Я бачу в цьому потенційне посилення контролю над суспільством", - сказав Клемент, зазначивши, що "Росія загрузла в нафтовій моно-економіці". І, коментуючи повідомлення про те, що уряд РФ має намір підвищити пенсійний вік, заявив, що РФ "починає економити на всьому".

Крім того, повідомляється, що після обрання на перший термін, в 2000 році, Путін сконцентрувався на припиненні пострадянського хаосу і ре-інтеграції Росії в систему міжнародного порядку.

"Тепер все повернулося на круги своя. Тепер я бачу в ньому набагато більшого Путіна з КДБ, ніж ми знали", - сказав Клемент, додавши, що Путін хоче залишити після себе "спадщину сильного лідера, яка включала б захоплення українського Криму в березні 2014 року".

"Думаю, зараз він вважає, що зробив щось, що забезпечить йому місце в російській історії. Він також хоче бути людиною, яка відновила велич Росії, і він, безсумнівно, вірить, що Росія повинна бути сильною, конкурентоздатною, військовою державою", - сказав Клемент.

Крім того, Клемент додав, що втручання Путіна в громадянську війну в Сирії "змусило США сісти за стіл переговорів і визнати його не просто як одного з гравців, але як рівного".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що армія РФ на Донбасі проходить підготовку до ядерної війни.

Читайте в розділі

У розгоні Євромайданів в 2014 році брали участь усі ОДА, - нардеп

НАЗК перевіряє наявність у членів сімей низки чиновників громадянства Вануату

Комітет Ради відхилив законопроект про передачу санаторіїв на баланс місцевих бюджетів

On Top