Путін доручив уряду відповісти на західні санкції

Вівторок 05 серпня 2014 18:19
Президент Росії Володимир Путін доручив уряду опрацювати відповідні заходи на західні санкції.

Президент Росії Володимир Путін доручив уряду опрацювати відповідні заходи на західні санкції. Про це президент заявив під час робочої зустрічі з т.в.о. губернатора Воронезької області Олексієм Гордєєвим.

"Я вже сьогодні таке доручення сформулював", - сказав Путін.

За словами президента, відповідь на західні санкції має бути акуратною - "щоб виробників вітчизняних підтримати, але споживачам не нашкодити".

Російський президент заявив, що розраховує, що уряд виконає його доручення найближчим часом. Глава держави зазначив, що "політичні інструменти тиску на економіку неприйнятні, вони суперечать всім нормам і правилам". Путін також заявив, що уряд Росії вже пропонував ряд заходів у відповідь на так звані санкції з боку деяких країн.

За словами президента, "виробники в різних країнах повинні знаходитися в рівному конкурентному середовищі, це відповідає, у тому числі, інтересам національної безпеки, а також правилам СОТ".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся