ru ua

Путін підписав указ про підвищення зарплати бюджетників Криму і Севастополя

Президент Росії Володимир Путін підписав указ про підвищення заробітної плати працівників бюджетної сфери і працівників державних органів Криму і Севастополя

Президент Росії Володимир Путін підписав указ про підвищення заробітної плати працівників бюджетної сфери і працівників державних органів Криму і Севастополя. Про це повідомляє прес-служба Кремля.

"Встановити, що з 1 квітня 2014 р. по 1 серпня 2014 р. здійснюється поетапне підвищення заробітної плати: працівників бюджетної сфери Республіки Крим і р. Севастополя - до рівня середньої заробітної плати працівників бюджетної сфери Російської Федерації з відповідним категоріям працівників за 2013 р. (без урахування районних коефіцієнтів)", - йдеться в документі.

Також з 1 квітня 2014 р. по 1 серпня 2014 р. здійснюється поетапне підвищення заробітної плати: працівників державних і муніципальних органів Республіки Крим і р. Севастополя - до рівня середньої заробітної плати федеральних державних цивільних службовців територіальних органів федеральних органів виконавчої влади за 2013 р. (без урахування районних коефіцієнтів та матеріального стимулювання, встановленого понад фонду оплати праці.

Органам державної влади Республіки Крим і р. Севастополя Путін доручиа визначити категорії працівників і співробітників, яким буде підвищено зарплату, а також порядок, розміри і умови підвищення їм заробітної плати, передбачивши на ці цілі в бюджетах Республіки Крим і р. Севастополя відповідні бюджетні асигнування.

Е той указ набирає чинності з дня його підписання.