Путін: підтримка росіян з-за кордону допомогла приєднати Крим

Путін: підтримка росіян з-за кордону допомогла приєднати Крим
Фото: Президент Росії Володимир Путін

Путін оцінив підтримку співвітчизників за повернення Криму

Солідарність співвітчизників з-за кордону відчувалася в період "возз'єднання Криму та Севастополя з Росією", вона стала важливим чинником консолідації російського світу. Про це заявив Президент Росії Володимир Путін під час виступу на Конгресі співвітчизників, яке транслювалося на телеканалі "Росія 24".

"Ми відчували вашу солідарність та в період возз'єднання Криму і Севастополя з Росією. Це історична подія, і, звичайно, рішуча підтримка наших співвітчизників, які твердо висловили свою волю бути з Росією і підтримати Росію, допомагали згуртувати все російське суспільство, і, звичайно, стало важливим чинником консолідації російського зарубіжжя і всього російського світу", -заявив російський Президент.

Нагадаємо, раніше глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що підтримка "Російського світу" є зовнішньополітичним пріоритетом країни, який зафіксовано у Концепції зовнішньої політики Росії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся