Путін ліквідував "Кримський федеральний округ"

НовиниПолітика    28.07.2016 - 13:48
Фото: "Кримський федеральний округ" ліквідований
Фото: "Кримський федеральний округ" ліквідований

Таким чином, Путін перетворив Південний федеральний округ

Президент Росії Володимир Путін ліквідував створений на окупованій території Кримського півострова "Кримський федеральний округ". Про це свідчить відповідний указ президента РФ.

"З метою підвищення ефективності діяльності федеральних органів державної влади постановляю: перетворити Південний федеральний округ і Кримський федеральний округ в Південний федеральний округ", - сказано в тексті документа.


При цьому повноважним представником президента Росії в Південному федеральному окрузі призначений Володимир Устинов.

Указ про ліквідацію "Кримського федерального округу" набирає чинності з дня його підписання.

Президент Росії звільняє вищих чиновників

У четвер, 28 липня, президент Російської Федерації Володимир Путін звільнив з посади відразу чотирьох губернаторів: севастопольської Сергія Меняйло, Кіровської області Микиту Бєлих, Ярославської області Сергія Ястребова і Калінінградської області Миколи Цуканова.

Як повідомляється на сайті Кремля, зараз в Південний федеральний округ входять Республіка Адигея (Адигея), Республіка Калмикія, окупований Крим, Краснодарський край, Астраханська область, Волгоградська область, Ростовська область, окупований Севастополь.

В окупованому Криму, замість Сергія Меняйло Путін призначив в. о. губернатора Дмитра Овсянникова. Наступним же указом Путін призначив Меняйло повноважним представником президента РФ в Сибірському федеральному окрузі.

Іншим указом президент Росії звільнив повноважного представника президента Росії в Кримському федеральному окрузі Олега Белавенцева. Він переведений на аналогічну посаду в Північно-Кавказькому федеральному окрузі.

Тим часом повноважним представником президента Росії в Південному федеральному окрузі призначений Володимир Устинов.

Раніше повідомлялося, що президент Російської Федерації Володимир Путін звільнив з посади посла РФ в Україні Михайла Зурабова. Новим же послом Російської Федерації в Україні може стати нинішній повноважний представник в Приволзькому федеральному окрузі РФ Михайло Бабич.

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров прокоментував скасування так званого Кримського федерального округу.

Зокрема, він заявив, що вище політичне керівництво Росії, підготувала окупованому Криму долю інших, власне російських, територій, які виступають в якості об'єктів для насадження єдиної уніфікованої державної політики, при реалізації якої етнічне або історичне розмаїття, культурні чи мовні особливості слугуватимуть прикриттям лише до моменту повної зачистки даної території до стандартів "русского мира".

Нагадаємо, Російська Федерація істотно посилила військове угрупування в окупованому Криму.

On Top