ПСЖ - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів

ПСЖ - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів Фото: ПСЖ - Шахтар

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

ПСЖ - Шахтар. "Гірники" приїхали в Париж, щоб на мажорній ноті завершити ігровий 2015 рік. Онлайн-трансляція матчу ПСЖ - "Шахтар" розпочнеться на РБК-Україна о 21:15, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

8 грудня, 21:45
Париж, "Стад де Пренс"
ПСЖ - Шахтар, 2:0
Гол: Моура, 57, Ібрагімовіч, 86

ПСЖ: Трапп, Ван дер Віль, Маркиньос, Давид Луїс, Курзава, Стамбули, Рабио, Матуіді, Моура, Ібрагімовіч, Лавессі
Шахтар: Каніболоцький, Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаілі, Фред, Степаненко, Марлос, Тейшейра, Тайсон, Едуардо

Завершився матч

ПСЖ - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів88 хв. Нкунку вийшов замість Моури

ПСЖ - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів86 хв. Ібрагімович виходить один на один з Каніболоцьким і спокійно відправляє м'яч у сітку воріт!

ПСЖ - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів84 хв. А зараз грубо грає Ракицький.

ПСЖ - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів81 хв. Ісмаїлі порушує правила на половині поля ПСЖ.

79 хв. Ай! Ракицький отримав м'яч в штрафній суперника і потужно пробив, але влучив точно в голову Ібрагімовича, який був на лінії воріт!

ПСЖ - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів74 хв. Коваленко виходить замість Марлоса.

73 хв. Ісмаїлі добре пробив після розіграшу кутового, але Трапп відбив м'яч.

ПСЖ - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів70 хв. А замість Тайсона з'явився Бернард.

ПСЖ - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів68 хв. Кавані і Ді Марія виходять замість Матьюді і Лавессі.

62 хв. Срна відзначається картокою за розмови з арбітром.

ПСЖ - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів57 хв. Контратака ПСЖ завершився точним ударом Лукаса Моури з лінії штрафної!

49 хв. Тейшейра із забійної позиції пробив вище воріт!

47 хв. Ух! Ван дер Віль опинився на ударній позиції праворуч в карному і бив, але по воротах не влучив.

Другий тайм

Перерва

45 хв. Після подачі кутового Едуардо бив головою і м'яч після рикошетів міг опинитися у воротах, але Трапп зумів встигнути.

ПСЖ - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів39 хв. Лавецці зіграв рукою в атаці.

31 хв. Трохи поатакував Шахтар, але в позиційних атаках у них набагато менше шансів, ніж у контратаках.

24 хв. Дуже непогано виглядає Шахтар, граючи від оборони. У ПСЖ практично немає можливостей бити.

14 хв. Впевненіше виглядає ПСЖ. Але Шахтар теж досить спокійний і впевнений.

5 хв. Едуардо бив після прострілу зліва, але не влучив по воротах з вигідної позиції.

Початок матчу

Matchday! Today #Shakhtar will face PSG in the final match of the 2015 Champions League group stage!...

Posted by FC SHAKHTAR on 7 декабря 2015 г.

У групі А, де грають команди, що все вже практично вирішено.

1. Реал - 13 очок
2. ПСЖ - 10 очок
3. Шахтар - 3 очки
4. Мальме - 3 очки

Перший матч між командами відбувся у другому турі групового раунду у Львові. "Шахтар" грав непогано, але ПСЖ був на голову сильніший і забив три голи - відзначилися Орье і Давид Луїс, а ще один м'яч у свої ворота відправив Даріо Срна. Цікаво, що хорват - єдиний з цієї трійці, хто зможе зіграти сьогодні. Орье і Луїс пропускають матч через травми.

Також не зіграють Лавессі і Пасторе. В цілому, Блан може спокійно зіграти другим складом, адже результат матчу нічого не вирішує - ПСЖ залишиться другою командою групи. А ось "Шахтар" потрібно зіграти не гірше, ніж "Мальме" в Мадриді.

Головний тренер ПСЖ Лоран Блан:

"Деякі гравці просто не готові. Мова не йде про ротацію складу. У нас є футболісти, які не можуть вийти на поле. Календар у нас дуже завантажений і складний. До 19-го грудня ми зіграємо вже п'ятий матч за місяць. І природно ротація необхідна, адже організм не залізний, люди втомлюються. У нас дуже хороший суперник з класним тренером. Будемо грати з командою, в якої схожа з нашою філософія. Буде атакуючий футбол, будуть голи. Ми хочемо виграти цей матч, але "Шахтар" захоче це зробити".

Головний тренер "Шахтаря" Мірча Луческу:

"Може, у нас і не найкраща ситуація на даний момент, адже ніколи команда з трьома очками не виходила далі. Ми програли двом великим командам в групі і не виграли той матч у Мальме, в якому повинні були перемагати. І я абсолютно не задоволений тими трьома очками, які у нас є. Єдине, що гравці повинні робити завтра — грати на перемогу, незалежно від матчу в Мадриді".