ПСЖ програв "Реалу" і вилетів з Ліги чемпіонів

ПСЖ програв "Реалу" і вилетів з Ліги чемпіонів Фото: ПСЖ - "Реал" (twitter.com/realmadriden)

Матч завершився з рахунком 1:2

Французький "Парі Сен-Жермен" вдома на "Парк-де-Пренс" програв мадридському "Реалу" в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з рахунком 1:2.

Перша половина гри пройшла так, як було потрібно "Реалу". Гості добре оборонялися, грали спокійно і впевнено. Тільки перед самою перервою парижани змогли провести кілька непоганих атак, але Навас впорався з ударами Ді Марії та Мбаппе.

Всі ключові події гри припали на другий тайм. У складі мадридців на свій рахунок м'ячі записали Роналду і Каземіро. За парижан відзначився Кавані. З 66 хвилини господарі грали вдесятьох після того, як Марко Верратті отримав другу жовту картку.

Нагадаємо, в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів мадридський "Реал" на "Сантьяго Бернабеу" обіграв "Парі Сен-Жермен" з рахунком 3:1.