"Реал" дотиснув ПСЖ в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

"Реал" дотиснув ПСЖ в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Фото: "Реал" - ПСЖ (uefa.com)

Перемогу Мадриду приніс дубль Роналду

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів мадридський "Реал" обіграв "Парі Сен-Жермен". Матч відбувся на "Сантьяго Бернабеу" і завершився з рахунком 3:1.

У яскравому першому таймі одного з найцікавіших матчів 1/8 фіналу команди обмінялися голами, що, зрозуміло, більше радує гостей. Парижан вивів вперед Адрієн Рабьо, який вразив ворота з меж штрафного. Перед самою перервою Тоні Кроос заробив пенальті, і Кріштіану Роналду підняв трохи настрій місцевим уболівальникам.

На 83 хвилині Роналду вивів свою команду вперед. Крапку в матчі поставив Марсело, відправивши м'яч у ворота Альфонса Ареола за чотири хвилини до кінця зустрічі.

Матч-відповідь відбудеться 6 березня і пройде на полі стадіону "Парк-де-Пренс" у Парижі.