Пшонка раніше закликав Януковича ввести надзвичайний стан

Віктор Пшонка, будучи генпрокурором, закликав Віктора Януковича, коли той ще був Президентом України, ввести надзвичайний стан в країні.

Віктор Пшонка (на фото ліворуч), будучи генпрокурором, закликав Віктора Януковича (праворуч), коли той ще був Президентом України, ввести надзвичайний стан в країні. Про це свідчать документи, опубліковані в Twitter організації "Євромайдан".

Зокрема, згідно з документами, Пшонка у зверненні до Януковича писав, що назріло питання про обговорення на засіданні Ради нацбезпеки можливості залучення всього арсеналу передбачених законом повноважень з метою стабілізації ситуації в державі.

"Стаття 106 Основного закону надає право Президенту України як гаранту Конституції прийняти рішення про ведення надзвичайного стану як в цілому в державі, так і в окремих її місцевостях. Указ Президента України про ведення надзвичайного стану має бути затверджений Верховною Радою протягом двох днів з моменту звернення Президента України", - йдеться в заяві Пшонки.

"Я як генеральний прокурор і член Ради національної безпеки і оборони вважаю, що є всі передбачені законом підстави і нагальна необхідність для введення надзвичайного стану на території України строком на 30 діб", - додає він.

Крім цього, Пшонка зазначив, що в умовах надзвичайного стану водиться ряд обмежень, зокрема, не може бути змінена Конституція.

Нагадаємо, 22 лютого Верховна Рада звільнила Пшонку з посади генпрокурора, призначивши уповноваженим Ради з контролю за діяльністю Генпрокуратури народного депутата від фракції "Свобода" Олега Махніцького.

Пшонка  раніше закликав Януковича ввести надзвичайний стан  Пшонка  раніше закликав Януковича ввести надзвичайний стан  Пшонка  раніше закликав Януковича ввести надзвичайний стан  Пшонка  раніше закликав Януковича ввести надзвичайний стан

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся