Проведення в Україні Парламентської асамблеї НАТО є потужним сигналом, - Порошенко

Проведення в Україні Парламентської асамблеї НАТО є потужним сигналом, - Порошенко
Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

Парламентська асамблея НАТО відбудеться навесні 2020 року

Проведення в Україні Парламентської асамблеї НАТО навесні 2020 року є потужним сигналом. Про це заявив президент України Петро Порошенко в Twitter.

"Весною 2020 року Україна прийматиме Парламентську асамблею НАТО. Для нас це вкрай потужний сигнал солідарності й підтримки у боротьбі за сувернітет та територіальну цілісність від країн Альянсу", - написав Порошенко.

Нагадаємо, Парламентська асамблея НАТО відбудеться в Україні вперше.

"Тільки-но отримала смс від голови нашої парламентської делегації в ПА НАТО Ірини Фріз із важливою і прекрасною новиною. Вперше в 2020 році в Україні відбудеться Парламентська Асамблея НАТО. Прекрасна робота нашої делегації ПА НАТО в Бухаресті, де сьогодні було ухвалено це рішення", - повідомила 8 жовтня віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

Парламентська асамблея НАТО - це міжпарламентська організація країн-членів Альянсу. Асамблея збирається двічі на рік, в її роботі беруть участь законодавці, делеговані національними парламентами за партійними квотами, пропорційним представництву партій у парламентах. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся