РФ перешкоджає поверненню Україні скіфського золота з Нідерландів, - Нищук

НовиниСуспільство    03.10.2016 - 15:18
Фото: Нищук розповів про перепони в поверненні України скіфського золота з Нідерландів
Фото: Нищук розповів про перепони в поверненні України скіфського золота з Нідерландів
Рада готує звернення до парламенту Нідерландів щодо ратифікації СА Україні та ЄС Росія викличе посла Нідерландів для роз'яснення позиції по МН17

Незважаючи на невизнання анексії Криму, деякі музеї продовжують співпрацю з кримськими музеями

Російська Федерація активно долучилася до процесу щодо повернення Україні експонатів музеїв окупованого Криму, які входять до колекції виставки "Крим - золотий острів у Чорному морі". Про це сьогодні під час брифінгу заявив міністр культури Євген Нищук, передає кореспондент РБК-Україна.

"Є дуже багато перепон - доходить до того, що до певної міри є складнощі з візами - надання, є складнощі безпосереднього перебування у Нідерландах. РФ активно включилася у цей процес, я думаю, з відповідними спецслужбами", - заявив Нищук.

За його словами, незважаючи на невизнання анексії Криму світовим співтовариством, деякі музеї продовжують співпрацю з кримськими музеями.

"Світ не визнав (приєднання Криму до РФ - ред.), але в той чи інший спосіб продовжують співпрацю, бо йдуть великі кошти третьої сторони", - додав міністр.

5 жовтня окружний суд Амстердаму розпочне розгляд справи щодо повернення Україні експонатів музеїв анексованого Криму, які перебувають на зберіганні одного з музеїв столиці Нідерландів.

Нагадаємо, Україна через суд вимагатиме від Російської Федерації повернути "скіфське золото".

Читайте в розділі

Генконсульство США у Стамбулі попередило американців про можливі напади

У Венесуелі вимагають проведення референдуму за відставку президента

Матіос не виключає відкриття провадження за фактом смерті Мотороли

On Top