Генпрокуратура і НАБУ конфліктують через політизацію боротьби з корупцією, - Голомша

НовиниПолітика    17.08.2016 - 12:54
Фото: колишній перший заступник генерального прокурора України Микола Голомша (Kraina.name)
Фото: колишній перший заступник генерального прокурора України Микола Голомша (Kraina.name)

У конфлікті між правоохоронними органами Микола Голомша підтримує Генпрокуратуру

Протистояння між Генеральною прокуратурою України (ГПУ) і Національним антикорупційним бюро (НАБУ) могло виникнути через те, що правоохоронні органи в Україні надмірно політизовані і діють в інтересах певних політичних кіл. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив екс-перший заступник генерального прокурора України Микола Голомша.

"Не можна виносити в публічну площину такі речі у правоохоронних органах. Думаю, причина криється в тому, що наші правоохоронні органи надмірно політизовані", - зазначив Голомша.


На думку екс-першого заступника генпрокурора, створення відповідних правоохоронних органів йде з подвійним призначенням. "У першу чергу, боротьба з корупцією, у другу чергу - нарощування м'язів певних політичних сил, або кіл, які стоять за цим органом", - додав він.

При цьому Голомша вважає правильними в даному "силовому протистоянні" дії Генпрокуратури.

"В даному випадку не можна діяти політично. Луценко і ГПУ діють правильно. Дуже великий відсоток телефонів, які слухають правоохоронні органи, і вони не відносяться до суб'єктів, які йдуть до суду. Не можна допускати паралелізму і протиборства між органами. Потрібно законом чітко приписати дії кожного органу - не можна сюди втягувати і політиків ", - підкреслив екс-перший заступник генпрокурора.

Нагадаємо, на сьогодні заплановано зустріч генерального прокурора Юрія Луценка та директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top