Минулого тижня ОБСЄ зафіксувала зниження рівня насильства на Донбасі на 20%

НовиниНадзвичайні події    21.04.2017 - 14:15
Фото: минулого тижня ОБСЄ зафіксувала зниження рівня насильства на Донбасі на 20%
Фото: минулого тижня ОБСЄ зафіксувала зниження рівня насильства на Донбасі на 20%

Минулого тижня було зафіксовано близько 200 пострілів із забороненої зброї

Минулого тижня Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) зафіксувала зниження рівня насильства на Донбасі на 20%. Про це повідомив заступник керівника спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг під час брифінгу у п'ятницю, 21 квітня, передає кореспондент РБК-Україна.

"Минулий тиждень був чергової запеклої тижнем на Донбасі. Більшість порушень, зафіксованих СММ ОБСЄ відбувалися в 4 гарячих точках. Але були і хороші новини, третій тиждень поспіль СММ ОБСЄ констатувала зниження рівня насильства. Минулого тижня кількість порушень знизилося приблизно на 20%, якщо порівнювати з позаминулим тижнем", - сказав Хуг.

Крім того, було зафіксовано близько 200 пострілів із забороненої зброї. Однак, за словами Хуга, близько половини цих порушень пов'язані з проведенням навчань.

"На минулому тижні ми зафіксували близько 200 вибухів із забороненої зброї, в той час, як позаминулого ми зафіксували близько 600", - додав він.

Нагадаємо, сьогодні повідомлялося, що в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) на Донбасі за минулу добу, 20 квітня 2017 року, в результаті бойових дій загинули двоє українських військовослужбовців, ще 8 отримали поранення.

On Top