Промвиробництво в єврозоні в липні 2013 р. впало до найнижчого рівня більш ніж за три роки

Обсяг промислового виробництва в єврозоні в липні 2013 р. різко впав до найнижчого рівня більш ніж за три роки - на 2,1% в річному вираженні. Востаннє рівень виробництва був нижче тільки в квітні 2010 р. Про це свідчать дані Євростату, передає "Росія 24".

При цьому в місячному вираженні промислове виробництво в єврозоні знизилася на 1,5%, і це найбільше падіння з вересня минулого року.

Економісти, опитані Dow Jones Newswires, очікували невеликого зростання показника.

Судячи за цими даними, економіка єврозони навряд чи покаже сильну динаміку в третьому кварталі.

Спад в промисловості пов'язаний зі значним падінням виробництва на німецьких, італійських і французьких підприємствах. Виробництво в цих країнах становить приблизно дві третини від загального обсягу. Так, промвиробництво в Німеччині впало на 2,3%.

Ще більш сильне падіння було зареєстровано в невеликих країнах, таких як Ірландія, де виробництво впало на 8,7%, і Мальта, де показник впав на 6,7%.

ВВП, як очікується, виросте на 0,1% в III кварталі та буде зростати на 0,2% в наступні два квартали, свідчать дані опитувань. При цьому безробіття зросте до рекордного рівня 12,4% у цьому році.

Нагадаємо, в червні 2013 р. обсяг промвиробництва в єврозоні підвищився на 0,7% в місячному численні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся