Проливні дощі призвели до підтоплень і перебоїв в енергопостачанні на півдні Франції

НовиниНадзвичайні події    05.11.2011 - 14:54

Через проливні дощі, що почалися 3 листопада на півдні Франції, в 15 департаментах країни оголошено "помаранчевий" - передостанній - рівень тривоги. Про це повідомляє радіо "Маяк".
За прогнозами фахівців, сильні підтоплення будинків можливі в північній частині острова Корсика. На території департаменту Буш-дю-Рон, адміністративним центром якого є місто Марсель, виникла загроза повені внаслідок виходу з берегів великої річки Рони.
Найбільший збиток зливи принесли департаментам Еро і Гар, де з четверга діє режим надзвичайної ситуації. За повідомленнями пожежних служб, з цих регіонів вже евакуювали близько сотні сімей. Оскільки вода затопила підстанції, місцева влада змушена була припинити подачу електроенергії. Таким чином, зараз немає світла порядку в 230 приватних будинках і підприємствах.
В результаті повеней в Еро загинула одна людина. Менш напружена ситуація склалася в департаментах Південна Корсика, Приморські Альпи, Ар'єж, Верхня Гаронна, Верхні Піренеї, Атлантичні Піренеї, Ардеш, Верхня Луара, Лозер, Вар і Воклюз. Вода в місцевих річках і каналах піднялася до критичного рівня, однак житлові квартали поки не затоплені.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top