Прокурор Львівської обл. опротестував рішення облради про висловлення недовіри В.Горбалю

Прокурор Львівської обл. Анатолій Пришко опротестував рішення облради про висловлення недовіри голові Львівської облдержадміністрації Василю Горбалю, повідомляє прес-служба Прокуратури Львівської обл.
"При прийнятті даного рішення Львівська обласна рада вийшла за межі своїх повноважень, визначених ст. ст.43, 59 Закону України ''Про місцеве самоврядування в Україні'', а також порушено вимоги ст.19 Конституції України, яка зобов'язує органи місцевої влади та їх посадових осіб діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачений Конституцією та законами України", - йдеться в повідомленні прес-служби.
Тобто облрада могла і мала законне право висловити недовіру В.Горбалю лише після його звіту перед облрадою. Однак, 8 вересня 2010 р. в порядок денний сесії ради не було включено та не розглядалось питання про звіт голови облдержадміністрації.
Нагадаємо, Львівська облрада прийняла рішення про винесення недовіри В.Горбалю на сесії 8 вересня ц.р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся