Прокуратуру Полтавської області очолив Сергій Попов

Прокуратуру Полтавської області очолив Сергій Попов

Прокурором Полтавської області призначено старшого радника юстиції Сергія Попова

Прокуратуру Полтавської області  з 27 серпня 2015 року очолив старший радник юстиції Сергій Попов, про це йдеться в офіційному повідомленні, яке розміщено на сайті Генеральної прокуратури України.

Новопризначеного керівника колективу прокуратури Полтавської області представив заступник генерального прокурора України Давід Сакварелідзе.

Сакварелідзе презентував новопризначеного прокурора, охарактеризувавши його як досвідченого і високопрофесійного працівника. Крім того, заступник генерального прокурора розповів про задачі та шляхи реформування органів прокуратури.

Заступивши на посаду, Сергій Попов окреслив ряд  першочергових завдань, які наразі стоять перед органами прокуратури, серед яких координація правоохоронної діяльності, боротьба з корупцією в усіх сферах та на усіх рівнях, зокрема й у лавах прокуратури.
За інформацією прес-служби прокуратури Полтавської області Сергій Юрійович Попов закінчив Українську юридичну академію, в органах прокуратури ця людина працює з 1991 року, його професійний шлях пройшов від помічника прокурора району до першого заступника прокурора Херсонської області.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше Віктор Шокін створив конкурсні комісії для відбору кандидатів у місцеві прокуратури

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся