Прокуратура Сумської обл. направила до суду справу щодо депутата облради за завдання збитків державі на 1,22 млн грн

НовиниЕкономіка    27.12.2010 - 11:15

Прокуратура Сумської обл. направила до суду справу щодо депутата облради за завдання збитків державі на 1,22 млн грн, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.
За інформацією прес-служби, начальник НВГУ "Охтирканафтогаз" ВАТ "Укрнафта", будучи депутатом облради, порушуючи чинне земельне законодавство, впродовж 2005-2010 рр. використовував не за цільовим призначенням самовільно зайняті земельні ділянки площею 36 га.
Депутат облради також, не маючи ліцензії на користування надрами, упродовж 2005-2010 рр. допустив видобування підприємством корисних копалин.
Стосовно начальника НГВУ "Охтирканафтогаз" облпрокуратура порушила кримінальну справу за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою чи службовим становищем), ч. 4 ст. 240 (порушення правил охорони надр) і ч. 2 ст. 382 (невиконання судового рішення) Кримінального кодексу України. Справа вже розслідувана і з обвинувальним висновком направлена до апеляційного суду Сумської області для розгляду по суті.
Слід зазначити, що в ході досудового слідства підозрюваний неодноразово не з'являвся за викликами слідчого, всіляко ухилявся від проведення слідчих дій, затягував їх, що стало однією з підстав його затримання і взяття під варту.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top