Прокуратура розпочала перевірку підприємства "Фармація", що реалізує проект "карта киянина"

Прокуратура Шевченківського району столиці організувала перевірку діяльності комунального підприємства "Фармація", яке реалізує соціальний проект "Картка киянина". 

Прокуратура Шевченківського району столиці організувала перевірку діяльності комунального підприємства "Фармація", яке реалізує соціальний проект "Картка киянина". Про це повідомляє прес -служба прокуратури Києва.

До перевірки залучені представники органів влади, а також фахівці Державної служби лікарських засобів, Держфінінспекції України у м. Києві, та столичного Управління по боротьбі з організованою злочинністю.

За результатами перевірки контролери і правоохоронці нададуть свої висновки щодо дотримання вимог законодавства про закупівлю лікарських засобів та цільового використання коштів, призначених для фінансування державних програм комунальним підприємством "Фармація".

"Під час перевірки особлива увага буде приділятися аналізу цін , встановлених на лікарські засоби для пільгових категорій громадян, у тому числі утримувачів "карток киянина", - зазначив прокурор Шевченківського району В'ячеслав Мармиш .

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся