ru ua

Прокуратура викрила київських поліцейських на "кришуванні" кишенькових крадіїв

Прокуратура викрила київських поліцейських на "кришуванні" кишенькових крадіїв Фоот: прокуратура Києва (УНІАН)

Співробітники поліції брали хабарі і прикривали кишенькових злодіїв

Слідчі прокуратури міста Києва спільно з працівниками поліції і СБУ викрили та затримали двох оперуповноважених одного з районних управлінь поліції в Києві, які займалися системним хабарництвом і прикриттям осіб, які скоювали крадіжки в ТРЦ і збували крадене. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Слідство встановило, що зазначені працівники поліції організували на території Деснянського району столиці злочинну діяльність груп кишенькових крадіїв з числа осіб циганської національності і вихідців з кавказького регіону. Під час скоєння ними злочинів, правоохоронці забезпечували їм прикриття і допомагали уникнути відповідальності. Крім того, сокрывали факти крадіжок від реєстрації і фальсифікували звернення громадян з цього приводу.

До своєї протиправної діяльності поліцейські залучили окремих представників охорони одного з ТРЦ столиці, які контролювали за грошову винагороду діяльність злодіїв, а також знищували наявні відеодокази з системи відеоспостереження торгового центру.

Зловмисники організували систематичні побори з місцевих підприємців, а також з осіб, які займаються збутом краденого. Поліцейські були затримані під час отримання щомісячної плати від одного з підприємців.

altaltaltalt

Фото: затримання (прокуратура Києва)

В рамках кримінального провадження слідчі провели більше 20 обшуків, у тому числі в приміщеннях згаданого ТРЦ, а також за місцем проживання осіб циганської національності в Києві і області. Затриманим правоохоронцям готується повідомлення про підозру. Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, раніше у Запоріжжі співробітники СБУ затримали 6 учасників організованого злочинного угруповання з діючих і колишніх поліцейських, які займалися розбійними нападами.