ua en ru

Прокуратура підозрює службовців "Укрпошти" у відмиванні 22 млн гривень

Прокуратура підозрює службовців "Укрпошти" у відмиванні 22 млн гривень Фото: службовців "Укрпошти" підозрюють у відмиванні 22 млн гривень

Розпочате досудове розслідування

Прокуратура Кіровоградської області та обласне управління Служби безпеки України виявили факти відмивання коштів службовцями державного підприємства "Укрпошта", передає прес-служба прокуратури.

"Перевіряється причетність службовців Кіровоградської дирекції УДППЗ "Укрпошта", які діяли в інтересах одного із приватних підприємств Києва, до проведення конвертації безготівкових коштів у готівку шляхом оформлення фіктивних грошових переказів на підставних осіб", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що впродовж 2 місяців київським підприємством за сприяння службовців Кіровоградської дирекції "Укрпошти" здійснено оформлення поштових грошових переказів на півсотні громадян.


"У подальшому ним же здійснено перерахування коштів зазначеним особам за нібито надання ІТ послуг. Суми таких перерахувань сягають до 100 тисяч гривень на день. За попередніми розрахунками, загальний розмір виплат становить близько 22 млн грн", - вказує прокуратура.

За фактом розпочато досудове розслідування по ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем).

Нагадаємо, Державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" за шість місяців поточного року отримала дохід в розмірі 222,9 млн гривень за прийом платежів.