ua en ru

Прокуратура за тиждень викрила 24 факти хабарництва, - ГПУ

Прокуратура за тиждень викрила 24 факти хабарництва, - ГПУ Фото: Андрій Лисенко (прес-служба ГПУ)

У ГПУ заявили про рекордну кількість корупційних злочинів за останній тиждень

У період з 21 по 27 березня органами прокуратури у взаємодії з іншими правоохоронними органами держави викрито 24 факти одержання неправомірної вигоди. Про це повідомив представник Генеральної прокуратури України (ГПУ) Андрій Лисенко на своєму Facebook.

Насичений подіями минулий тиждень щоразу привертав увагу українців до резонансних справ. Частина з них була пов'язана із...

Опубліковано Андрієм Лисенком 28 березень 2018 р.

"Рекордна кількість зафіксованих корупційних злочинів за останній тиждень свідчить про ризиковану і бездумну хоробрість наших громадян, які сподіваються, що покарання їх омине. Серед затриманих хабарників - медики, архітектори, підприємці, військовослужбовці, поліцейські, юрист, чиновники органів місцевого самоврядування, державних установ, педагоги, прикордонник і навіть голова гаражного кооперативу. Розмір хабарів в рамках розслідування цих кримінальних проваджень коливався в межах - від 2800 грн. до 800 тис. грн", - зазначив Лисенко.

Як повідомив прес-секретар ГПУ, за тиждень було повернуто державі та територіальним громадам майна і коштів на суму майже 16 млн грн.

"В підтримку позиції прокуратури в судах були прийняті та виконані рішення по поверненню заборгованості за орендну плату, Пенсійному фонду, у сфері інноваційного кредитування і освіти. Судові інстанції вже прийняли рішення щодо їх законного статусу завдяки наполегливості представників прокуратури", - зазначив він.

Крім того, за словами Лисенка, за останній тиждень з незаконного використання було повернуто у власність держави та територіальних громад 1440 га земель загальною вартістю понад 2,9 млн грн. Серед них - землі державної і комунальної власності, оборони, лісового фонду, сільськогосподарського призначення та прибережної захисної смуги.