ru ua

Прокуратура направила в суд справу щодо гендиректора фірми, який незаконно заволодів майном на понад 53 млн грн

Прокуратурою Подільського району м. Києва розслідувано та 7 серпня 2012 р. скеровано до суду кримінальну справу стосовно колишнього гендиректора ТОВ "Багатогалузева фірма "Республіканське управління механізації шляхового будівництва", який незаконно заволодів майном товариства на загальну суму понад 53 млн грн (ч. 5 ст. 191 КК України - заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем). Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

При цьому, екс-керівник з метою надання своїм діям ознак законності підробив протоколи зборів учасників товариства про надання ними згоди на відчуження нерухомості (ч. 2 ст. 366 КК України - службове підроблення).

Посадовець товариства, дізнавшись про те, що Господарським судом м. Києва у справі про банкрутство підприємства призначено розпорядника майна, у 2007 році незаконно переоформив на свою дружину, рідного брата та знайомого 10 нежитлових приміщень загальною площею 480 кв. м, 4 гаражі, 5 квартир у Печерському та Дніпровському районах, а також цілісний майновий комплекс площею 16,3 тис. кв. м у Бортничах.

Наразі справа перебуває у Подільському районному суді м.Києва.

Нагадаємо, прокуратура Києва направила до суду справу відносно першого заступника директора парку "Нивки" за фактом розкрадання коштів.