Прокуратура пообіцяла не допустити рейдерського захоплення готелю "Козацького"

НовиниНадзвичайні події    29.07.2016 - 06:18
Фото: військова прокуратура відкрила справу проти службових осіб готелю "Козацького"
Фото: військова прокуратура відкрила справу проти службових осіб готелю "Козацького"

Розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання службовими особами ДП Міноборони

Військова прокуратура Центрального регіону України розпочала кримінальне провадження за фактом зловживання службовими особами державного підприємства Міноборони України "Готель "Козацький" в інтересах двох приватних структур, внаслідок чого з держпідприємства незаконно стягнуто кошти в сумі 386,3 тис. грн (ч. 2 ст. 364 КК України). Про це повідомила прес-служба ГПУ.

"Встановлено, що між ДП "Готель "Козацький" та двома приватними структурами незаконно укладено тристоронній договір про спільну інвестиційну діяльність за участю іноземного інвестора (без створення юридичної особи)", - йдеться у повідомленні.


У подальшому, посадові особи цих товариств звернулися до Арбітражного інституту Торгової палати міста Стокгольма та зобов’язали державне підприємство сплатити на їхню користь понад 13,5 млн грн, а також оформити право спільної часткової власності на будівлі готелю приблизною вартістю понад 60 млн грн. При цьому будь-яке документальне підтвердження щодо ведення спільної діяльності було відсутнє.

За позовом військової прокуратури Центрального регіону України судами трьох інстанцій було визнано недійсним договір про спільну інвестиційну діяльність за участю іноземного інвестора.

Незважаючи на це, службові особи зазначених компаній звернулися до органів державної виконавчої служби про примусове виконання рішення іноземного суду і на даний час з держпідприємства в примусовому порядку незаконно стягнуто грошові кошти в розмірі 386,3 тис. грн.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України призначила розслідування дій Національного антикорупційного бюро та слідчого судді Андрія Макухи у справі ПАТ "Одеський припортовий завод".

On Top