ua ru

Прокуратура порушує клопотання про арешт 10 підозрюваних у масових заворушеннях на Грушевського

Прокуратура порушує клопотання про арешт 10 підозрюваних у масових заворушеннях на вул. Грушевського у Києві.

Прокуратура порушує клопотання про арешт 10 підозрюваних у масових заворушеннях на вул. Грушевського у Києві. Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури.

"Сьогодні слідчі міліції за погодженням з процесуальними керівниками направили в районні суди Києва клопотання про арешт 10 підозрюваних у масових заворушеннях, що почалися 19 січня на вул. Грушевського в центрі столиці", - йдеться в повідомленні прокуратури.

Встановлено, що під час акції протесту радикально налаштовані учасники мітингу, намагаючись прорвати блокаду правоохоронців на вул. Грушевського біля стадіону "Динамо", спровокували масові сутички з правоохоронцями, що супроводжувалися насильством, підпалами, опором представникам влади із застосуванням зброї або інших предметів, які використовувалися як зброя.

У зв'язку з зазначеними подіями було розпочато кримінальне провадження за ст. 294 КК України.

Враховуючи ступінь тяжкості злочину і соціальну небезпека, яку представляють для суспільства учасники масових заворушень, слідчі міліції і прокуратури звернулися до суду з клопотаннями про обрання десяти підозрюваним особам запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Нагадаємо, що в даний час вже повідомлено про підозру 22 особам, які були учасниками масових заворушень на вул. Грушевського.