Прокуратура Херсонської обл. повернула державі землю вартістю 36 млн грн

За позовом прокуратури Чаплинського району Херсонської області державі повернуто земельну ділянку вартістю 36 млн грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

У 2005 р. одним із товариств з обмеженою відповідальністю укладені договори оренди земель сільськогосподарського призначення на території Чаплинського району Херсонської області. Протягом останнього року підприємством систематично не сплачувалася орендна плата, а узяті в оренду землі не використовувалися.

Заборгованість по орендній платі стягнута в судовому порядку за позовами податкового органу.

Рішенням господарського суду Херсонської області за позовом прокурора Чаплинського району розірвано договір оренди земельної ділянки загальною площею понад 1 тис. 900 га, вартість якої становить 36 млн грн. Землі повернуто до державної власності.

Крім того, в провадженні суду знаходиться 2 аналогічні позови про розірвання договорів оренди земельних ділянок площею понад 1 тис. 400 га і вартістю 22,1 млн грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся