Прокуратура Харківської обл. порушила кримінальну справу проти працівників ДП "Завод ім. В.О. Малишева"

Понеділок 18 квітня 2011 21:41

Прокуратурою Харківської області порушено кримінальну справу стосовно службових осіб державного підприємства "Завод ім. В.О.Малишева" за фактом зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді заподіяння матеріальних збитків державному підприємству на вказану суму, за ознаками складу злочину, передбаченого ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України. Про це повідомив відділ зв'язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України.
"Перевіркою встановлено, що службові особи зазначеного підприємства, зловживаючи своїм службовим становищем, усупереч встановленому Кабінетом міністрів України порядку, наприкінці 2009 року уклали з суб'єктом господарювання приватної форми власності договір на постачання продукції, за яким здійснили оплату" - йдеться у повідомленні. При цьому вартість придбаної заводом продукції на понад 184 тис. грн перевищила ціни її безпосереднього виробника.
Досудове слідство у справі проводиться Харківською міжрайонною транспортною прокуратурою.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся