Прокуратура м. Києва порушила кримінальну справу проти низки компаній, які незаконно вели свою діяльність в акваторії Дніпра, - Ю.Ударцов
Прокуратура м. Києва порушила кримінальну справу проти низки компаній, які незаконно вели свою діяльність в акваторії Дніпра. Про це заявив на прес-конференції прокурор м. Києва Юрій Ударцов, передає кореспондент РБК-Україна.
"Кримінальна справа порушена стосовно службових осіб ТОВ "Навігатор-428", ТОВ "Нота продакшн" та ТОВ "Лука-сервіс" за ч. 1 ст. 365 Кримінального кодексу України. Встановлено, що плавучий готель "Баккара" користується без введення його в експлуатацію без передачі під технічний нагляд Реєстру судноплавства України. Проведено самовільне його швартування до підпірної стінки вздовж Набережного шосе", - заявив Ю.Ударцов.
Говорячи про інші дебаркадери, незаконно встановлені в акваторії Дніпра, він заявив, що на сьогодні ці готелі в статусі речових доказів у кримінальних справах знаходяться в спеціальних місцях, а готель "Дніпровський" самостійно залишив місце швартування вздовж набережної Дніпра.