Прокуратура Єгипту розпорядилася звільнити екс-Президента країни Хосні Мубарака з в'язниці. Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву повідомлення прокуратури.
Представник прокуратури країни повідомив, що відповідне офіційне розпорядження направлено керівництву в'язниці Тора.
Інформація про швидке звільнення екс-президента з'явилася після того, як 21 серпня 2013 р. єгипетський суд ухвалив рішення звільнити колишнього президента країни Мубарака: днем раніше з нього були зняті звинувачення у справі про корупцію. Прокуратура заявила, що не буде подавати апеляцію на рішення про його звільнення з-під варти.
За наявною інформацією, екс-Президент, якого випустять з в'язниці після 2 років ув'язнення, буде поміщений під домашній арешт. Причиною для такого рішення стала напружена ситуація в країні на тлі недавнього відсторонення від влади Президента Мохаммеда Мурсі. Відзначається, що Мубарак все ще є підсудним по ряду звинувачень.
Мубарак став першим скинутим арабським лідером, який був засуджений на території власної країни. У 2012 р. він був засуджений до довічного ув'язнення, проте апеляційний суд задовольнив запит про повторний розгляд справи у зв'язку з процедурними порушеннями.