За програмою "теплих кредитів" фінансується вже 160 муніципальних проектів

За програмою "теплих кредитів" фінансується вже 160 муніципальних проектів
Фото: Сергій Савчук (КМУ)

Фінансування залучається в рамках програми USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні"

До кінця 2017 року вже є 160 місцевих програм співфінансування за програмою "теплих кредитів". Про це на конференції проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" (Проект USAID): "На шляху до енергоефективності: виклики, реформи, успіхи" повідомив голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Сергій Савчук, передає кореспондент РБК-Україна.

"Надзвичайно важко переоцінити внесок, який був зроблений проектом для нас. Програма "теплих кредитів" на слуху зараз по Україні. У 2014 році була інша ситуація: коли ми запровадили програму. У 2015 році ми проїхали 450 міст і повідомили, що держава підтримає програму "теплих кредитів". До кінця 2017 ми вже маємо 160 місцевих програм співфінансування з цієї программев", - підкреслив він.

За словами Савчука, на сьогоднішній день в Україні є вже 2 тис. нових котелень, що працюють на біопаливі.

"Ми побачили, що всі КРІ проекту були виконані на всі 100%", - резюмував він.

Також під час заходу були обговорені результати і досягнення чотирирічної роботи у вдосконаленні законодавства в сфері енергетики, житлово-комунального господарства, тарифної реформи і соціального захисту.

Нагадаємо, Україна 24 лютого 2018 року стала повноправним членом Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся